Jedno školení BOZP/PO/řidičů ZDARMA

registrujte svoji firmu a získejte školení zdarma

Děkujeme za váš zájem o naše služby v oblasti školení BOZP/PO/řidičů Online formou na Internetu. Tato školení je jsou určena admnistrativním pracovníkům a řidičům vozidel do 3,5 tuny.

Po registraci si budete moci vybrat z následujících školení:

  • Bezpečnost práce pro zaměstnance
  • Bezpečnost práce pro vedoucí zaměstnance
  • Požární ochrana pro zaměstnance
  • Požární ochrana pro vedoucí zaměstnance
  • Školení řidičů vozidel do 3,5 tuny - řidičů referentů
  • První pomoc

Abychom vám mohli nabídnout platný certifikát (potvrzení o absolvování školení), musíte provést registraci vaší společnosti/firmy. Informace z registrace budou použity na vystavených certifikátech a vy tak získáte zákonem předepsaný doklad o provedeném školení! Podepsaný certifikát si založte pro případnou kontrolu.

Po registraci bude automaticky vygenerováni Certifikační kód. Ten slouží ke vstupu do školení, které si sami vyberete. Certifikační kód má platnost 13 měsíců a můžete ho v případě neúspěšného složení testu použít opakovaně.

Certifikační kód je určen zaměstnancům, kteří mají absolvovat školení. Pro administraci vašeho účtu je připraven login a heslo, které po přihlášení zpřístupní administrační funkce Vám, jako správci účtu, který je zodpovědný za nákup a přidělování certifikačních kódů zaměstnancům. Login a heslo naleznete ve zprávě, kterou vám zašleme po dokončení registrace.

Pokud budete s našimi službami spokojení, můžete objednat další školení i pro vaše kolegy. V tom případě se přihlašte k administraci vašeho účtu a zvolte - "Opakovaná objednávka".

POZOR - bezplatný certifikační kód je zaslán pouze firmám, které nemají na našem serveru v současné chvíli registraci. Pokud je již zadávané IČ či RČ v naší evidenci, nelze mu vygenerovat bezplatný kód. V tomto případě se prosím přihlaste z objednejte si kódy pomocí funkce Opakovaná objednávka.