Načítání

Ing. Jan Plecháč
+420 603 233 980 info@bepor.eu

Služby portálu

Na našem serveru zákonných školení naleznete služby, které vám zpříjemní administraci a sledování vašich školení BOZP a PO. Seznamte se s nimi a využijte je, připravili jsme je právě pro Vás!

Certifikát pro řidiče/zaměstnance

Každé naše školení končí certifikačním testem. Jeho splnění je podmínkou pro vystavení certifikátu, který slouží jako doklad o provedeném školení. Aby vystavený certifikát byl platným dokladem i pro dozorové orgány je nutné, aby byl v části čestného prohlášení podpesán osobou, která prošla školením.

Certifikát pro AUTO obsahuje i kartičku, kterou si vozíte sebou!

Na spodní straně certifikátu naleznete část, kterou když odstřihnete, tak si ji vložíte k vašemu řidičáku a můžete si potvrzení o provedeném školení řidičů vozit sebou.

Ukázku cetifikátu si zobrazte zde.

Prezenční listina

Funkce Prezenční listina vám zprostředkuje dokonalý přehled o tom, kdo kdy jaké školení udělal. Můžete zde vyhledávat mezi již dokončenými školeními či je seskupovat. Pokud vám naše funkce nestačí, lze prezenční listinu - tedy všechny záznamy o školení ve vaší firmě - exportovat do formátu Excel. Ten pak využít k následným operacím či přímo importu do vašeho HR systému.

Tisk certifikátů

Okamžitě po splnění certifikačního testu je sestaven Certifikát v podobě PDF dokumentu. Ten si můžete okamžitě vytisknout. Přijde vám také na vámi uvedenou mailovou adresu, kterou jste zadali při vstupu do školení. Pokud po vystavení certifikátu znovu použijete svůj kód, je vám zobrazen duplikát certifikátu. Duplikát může vytisknout také administrátor vašeho účtu, který nalezne příslušný odkaz u objednávky.

Logo vaší firmy na certifikát

V levém horním rohu našeho certifikátu je místo, kam můžete umístit logo vaši společnosti. Po přihlášení do administrativní části, budete moci zadat soubor, který obsahuje vaše logo. To se pak zobrazí na certifikátu vašich zaměstnanců. Po zadání si budete moci zobrazit náhled upraveného certifikátu.

Upozorníme vás na nutnost opakovat školení

Všechna naše školení jsou periodická - tedy vaši zaměstnanci je musí absolvovat opakovaně ve stanovených lhůtách. Nastavené lhůty pro opakování jsou u školení BOZP a PO na opakování po dvou letech pro zaměstnance a po třech letech pro vedoucí zaměstnance v souladu se Zákonem o požární ochraně. U školení řidičů je pak nastaveno roční opakování.

Nemusíte ale termíny sledovat - to budeme dělat za vás a budeme vám posílat upozornění, kdy u vašich zaměstnanců bude potřeba školení obnovit.

Platnost školení řidičů delší jak 1 rok

Pokud jste vnitřní směrnicí firmy stanovili platnost delší než jeden rok, jsme schopni vám připravit certifikáty s delší platností – vždy ale v periodě celého roku. Kontaktujte nás, a domluvte si jinou periodu pro vaše certifikační kódy. Obecně doporučujeme dobu max. dva roky v souladu se školením BOZP pro zaměstnance.

NEWSLETTER - aktuální informace pro řidiče/zaměstnance

Jak se v průběhu roku dozvíte o případné aktualizaci jednotlivých školení? Jednoduše - pokud si necháte zaslat certifikát (zadali jste mail adresu), tak Vám aktualizaci zašleme přímo a hned mailem. Budete tak informováni IHNED. Aktualizace vlastního školení je samozřejmostí.

Rozeslání certifikačních kódů

Při objednávce můžete zadat jména, mauly a vybrat typ školení pro vaše zaměstnance, ale to je pro menší objemy školení. Pokud si ale objednáte větší množství kódů, tak se dostanete do problémů, jak je odeslat vašim zaměstnancům. Rádi kódy odešleme za vás – pokud nám tedy předáte jejich adresy. Výhodou je, že v detailu objednávky uvidíte, kdo jaký kód dostal a budete mu moci případně poslat upomínku.