Možnosti platby

Bankovní převod

Platba převodem z vašeho bankovního účtu. Vyčkejte na zprávu Objednávka - výzva k platbě, ve které budou potřebné identifikace k provedení platby bankovním převodem. Pokud tuto zprávu neobdržíte, kontaktujte nás. Po připsání platby na náš účet vám budou zaslány certifikační kódy pro vaše zaměstance. Transakce trvá cca 2 až 3 dny. Daňový doklad k vaší platbě obdržíte do 3 dnů.

Platba kartou

Online platba platební kartou prostřednictvím transakčního systému GoPay. Vaše objednávka bude uhrazena v řádech minut a obratem obdržíte certifikační kódy pro vaše zaměstnance. Daňový doklad k vaší platbě obdržíte do 3 dnů.

Vysoká bezpečnost GoPay platební brány je doplněna bezpečnostními standardy typu 3D-Secure stanovené karetními asociacemi VISA a MasterCard, které výrazně snižují možnost zneužití platebních karet při platbě na internetu.

SMS mPlatba

Vaše objednávka bude uhrazena v řádech minut a obratem obdržíte certifikační kódy pro vaše zaměstnance. Daňový doklad k vaší platbě obdržíte do 3 dnů.

Platba přes mobilní telefon, která umožňuje zaplatit prostřednictvím mobilního telefonu částku až do výše 1 200 Kč. Jedná se o platbu v prostředí internetu s SMS autorizací na platební bráně mobilního operátora.