O nás

Naše společnost se specializuje na provoz a tvorbu systémů pro elektronické vzdělávání. V roce 2001 jsme vytvořili první verzi "Školení řidičů referentských vozidel" a v roce 2007 jsme spustili vlastní certifikační server www.skoleni-ridicu.eu, který zajišťuje výuku a certifikaci pro řidiče referenty - dnes řidiče vozidel do 3,5 tuny. V roce 2011 jsme dokončili školení Bezpečnosti a ochrany zdraví - BOZP a Požární ochrany - PO a nabídli je jak ve verzi ONLINE na Internetu tak i ve verzi SCORM pro LMS systémy.

Na všech školeních spolupracujeme s odbornými garanty – s Markem Stefanidisem – školení BOZP a PO, Autoškolou D pro oblast školení řidičů vozidel do 3,5 tuny a se Školicím střediskem Věra Noworytová pro oblast profesních průkazů.

Během roku využije našich služeb stovky firem a certifikujeme více jak 3 000 řidičů na tomto serveru a další tisíce řidičů ve firmách, které mají náš program ve svých firemních sitích. Tento server využívají jak jednotlivci tak firmy, které školí i více jak 300 zaměstnanců.