Načítání

Ing. Jan Plecháč
+420 603 233 980 info@bepor.eu

Školení BOZP – práce z domova

Školení BOZP – práce z domova již absolvovalo 1440 studentů.
Česká verze školení BOZP-HOME
Zaměstnanci
Ceska verze skoleni.
Employees
Cena
150,- Kč / bez DPH
181,50 Kč / s DPH
ikona platební karty

Školení BOZP home office - práce z domova

Elektronické školení práce z domova je školení doplňkové a musí být doplněno základním školením BOZP. Nelze ho použít samostatně, neobsahuje základní problematiku bezpečnosti práce.

Obsah školení

Školení tvoří sled témat a testových otázek. Jednotlivá témata jsou zaměřena zejména na zajištění bezpečného domácího prostředí pro práci z domova. Probírána je i vlastní problematika a nastavení systému práce z domova a jeho právní opora v zákonech a nařízeních vlády. Test je možné opakovat bez nutnosti zakoupit nový certifikační kód. Po jeho složení je vystaven certifikát.

Pro koho je školení určeno

Školení je určeno pro všechny administrativní zaměstnance, kteří mají uzavřenu dohodu o práci z domova. Školení musí mít každý, kdo pracuje z domova nebo z jiného místa, než je kancelář. Školení je určeno pro administrativní práce. Pro domácí výrobu je nedostatečné a musí být doplněné prezenční formou.
Školení je koncipováno jako doplněk ke školením BOZP pro zaměstnance nebo BOZP pro vedoucí zaměstnance.

Komu školení nedoporučujeme

Školení nedoporučujeme pro domácí výrobu.

Další povinnosti

Pozor, pokud zaměstnavatel vůči zaměstnancům splnil svou povinnost a zaměstnance pracující z domova nebo na tzv. HomeOffice proškolil, nesmí zapomenout uzavřít se zaměstnancem Dohodu o práci z domova a specifikovat některá konkrétní ustanovení.

Školení, která by Vás mohla zajímat

Online

Školení BOZP pro zaměstnance

Školení je určeno pro vedoucí a ostatní zaměstnance pracující v administrativních nebo příbuzných oborech. Školení musí absolvovat zaměstnanci pracovněprávním poměru a to včetně zaměstnanců s dohodou o provedení práce nebo o provedení činnosti.

Detail
Online

Školení řidičů vozidel do 3,5 tuny

Školení je určeno pro všechny zaměstnance, kteří při činnostech spojených s výkonem zaměstnání používají vozidlo a to bez ohledu na to, zda je služební či soukromé.

Detail
Online

Požární ochrana pro zaměstnance

Povinnost provádět školení požární ochrany mají zaměstnavatelé, jejich činnost je zařazena do kategorie se zvýšeným nebo vysokým požárním nebezpečím. V případě pochybností o zatřídění nás neváhejte kontaktovat nebo školení proveďte.

Detail