Načítání

Ing. Jan Plecháč
+420 603 233 980
info@bepor.eu

Aktuální informace o online školení

Těší nás, že se školíte

19. 2. 2024 Jsme opravdu rádi, že se u nás školíte. Každou chvíli je u nás na serveru "plno" - starou terminologií by se chtělo říci - plná učebna.

Upomínky automaticky

8. 2. 2024 Přidali jsme pro vás další automatickou funkci - tentokráte Automatické odeslání upomínky, když vyprší termín, který je určen v pozvánce.

AUTO - novinky

30. 1. 2024 Dnes přinášíme informace o novinkách v řidičských oprávněních a dokladech. Dále se pak můžete těšit na novinky o přestupcích a v oblasti pojištění a povinného ručení. Nezapomeňte zkontrolovat platnost Školení řidičů vašich zaměstnanců.

Registrujte se

16. 1. 2024 Jste na našem portále zákonných školení bezpečnosti práce, požární ochrany, školení řidičů a dalších e-learningových školení poprvé? Registrujte si firemní účet. A hned si můžete zdarma vyzkoušet některé ze tří školení.

AUTO - aktualizace 2024

6. 1. 2024 Budeme vás seznamovat s novinkami ve Školení řidičů - tedy spíše ve světě silničních a návazných předpisů. Ne vše se totiž promítá do problematiky řidičů referentů a tedy i do našeho školení.

PLATBA KARTOU - funguje

1. 1. 2024 Tak už se nám podařilo připojit platební bránu a je tedy možné platit kartou.

Píše se o nás ...

16. 5. 2023 Je to již delší čas, kdy jsme o online zákonných školeních BOZP, PO a školení řidičů psali. Využili jsme tentokráte možnost a zopakovali jsme základní výhody tohoto řešení v krátkém článku Školení BOZP nebo školení řidičů ONLINE – zábava pro 6 000 firem. Chystáme pro vás ještě druhý krátký článek, který vás seznámí s naší novou verzí systému školení BOZP a PO, kterým bychom vám rádi představili letos na pozdzim.

Ohlasy na školení

1. 3. 2023 Dobrý den, děkuji Vám za školení i za certifikát. Od začátku jsem byla nadšená formou, jakou školení probíhalo. I když jsem si předsevzala, že dodržím Vámi doporučený pozvolný postup s přestávkami, nakonec mě zábavný děj tak vtáhnul, že jsem nemohla přestat a pokračovala jsem stále dál. Kdyby po mě občas někdo z kolegů něco nechtěl, asi bych se ani nenadechla. Školení bylo velmi záživné, ale i pro dlouholetého řidiče obsahově přínosné.A ta rychlost!Jen si budu muset dopilovat to přecházení chodců mimo přechod…Děkuji a tleskám!Eva Plachetková

Školení KYBEZ

1. 3. 2023 Tak se vám zdá, že vás se to netýká? A nám prostě nevěříte? A co si přečíst třeba článek Hackeři už okradli Čechy o miliardu. Škoda je oproti loňsku dvojnásobná.