Načítání

Ing. Jan Plecháč
+420 603 233 980 info@bepor.eu

Aktuální informace o online školení

Školení ekologie pro zaměstnance

10. 7. 2024 Školení přináší základní přehled o problematice životního prostředí z pohledu požadavků legislativy ČR a související legislativy EU.

BEZ paušálu, BEZ poplatku

17. 6. 2024 Neradi platíte paušální poplatky? Tedy za něco, co nemusíte využít? U nás se nic dopředu neplatí. Zaplatíte vždy pouze a jen to, co si objednáte. A to platí pro online školení i pro zpracování a vedení dokumentace BOZP a PO!

Dobrá cena + dobré služby

8. 5. 2024 Kupte si kvalitu - naše školení není jen certifikát na konci. To vám dá i naše konkurence. U nás dostanete další služby. Čtěte dále:

Nebojte se registrace

15. 4. 2024 Nezávazná registrace naprosto ZDARMA - vlastně - dostanete od nás jedno školení úplně zdarma. Vše si můžete vyzkoušet!

Hlídáme termíny, posíláme upomínky

28. 3. 2024 Ano - hlídáme za vás termíny platnosti školení vašich zaměstnanců. A nejen to. Pokud u nás máte zpracovanou i dokumentaci, hlídáme i termíny pravidelných kontrol BOZP a PO. Čtěte pozorně ...

Administrativní kontakt

7. 3. 2024 Udržujte váš Administrativní kontakt aktuální. A to nejen proto, abychom se s vámi mohli spojit!

Těší nás, že se školíte

19. 2. 2024 Jsme opravdu rádi, že se u nás školíte. Každou chvíli je u nás na serveru "plno" - starou terminologií by se chtělo říci - plná učebna.

Upomínky automaticky

8. 2. 2024 Přidali jsme pro vás další automatickou funkci - tentokráte Automatické odeslání upomínky, když vyprší termín, který je určen v pozvánce.

AUTO - novinky

30. 1. 2024 Dnes přinášíme informace o novinkách v řidičských oprávněních a dokladech. Dále se pak můžete těšit na novinky o přestupcích a v oblasti pojištění a povinného ručení. Nezapomeňte zkontrolovat platnost Školení řidičů vašich zaměstnanců.