Školení ochrana utajovaných informací – OUI

školení ochrana utajovaných informací - oui online

Obsah školení

Školení tvoří sled témat a testových otázek. Jednotlivá témata jsou zaměřena na předpisy k ochraně utajovaných informací, základní pojmy, druhy zajištění ochrany utajovaných informací, povinnosti fyzických osob a následky porušení povinností při ochraně utajovaných informací. Na závěr je zařazen test, po jehož složení je vystaven certifikát, který dokládá proškolení.

Pro koho je školení určeno

Školení OUI zajišťuje splnění každoroční zákonné povinnosti dle § 67 odst. 1) písm. b) Zákona č. 412/2005 Sb. O ochraně utajovaných informací a bezpečnostní způsobilosti. A to pro organizační složky státu a podnikatele, kteří mají přístup k utajovaným informacím.

Další povinnosti

Díky bohatým zkušenostem našich odborníků v oblasti ochrany utajovaných informací s mnohaletou praxí na úrovni národní bezpečnosti České republiky Vám nabídneme kompletní pomoc při splnění povinností, dle zákona č. 412/2005 Sb. o ochraně utajovaných informací a bezpečnostní způsobilosti. Naši odborníci mají mnohaleté zkušenosti například z Národního bezpečnostního úřadu, Ministerstva vnitra České republiky a Policie České republiky.

Naši odborníci školení a další procesy úspěšně aplikovali v Národní agentuře pro komunikační a informační technologie, s.p.