Načítání

Ing. Jan Plecháč
+420 603 233 980
info@bepor.eu

Aktuální informace o online školení

Kniha úrazů

22. 9. 2020 Jedním z dokumentů, které musí být na všech pracovištích bez rozdílu je Kniha úrazů. Zaměstnavatel má povinnost vést evidenci o všech pracovních úrazech, které se stanou zaměstnancům, kteří byly v době úrazu u něj v pracovním poměru.

Účetní zaplatila “půl mega” hackerovi

22. 9. 2020 Na začátku ztráty nemalé finanční hotovosti stál e-mail od majitele společnosti jeho účetní s prosbou o urgentní úhradu 16930 EUR do banky v Anglii. Účetní se e-mailem zeptala na pár podrobností a úhradu peněz bezodkladně podle požadavku provedla. Potvrzení o jejím provedení poslala majiteli prostřednictvím svého mobilního telefonu. Majitel se po obdržení potvrzení o platbě šel účetní zeptat, co je to za platbu. Záhy vyšlo najevo, že ze svého e-mailu své účetní žádnou žádost o platbu neposílal. Devětatřicetiletá žena se stala obětí podvodníka, který odeslal podvodný e-mail, jež měl všechny atributy e-mailu odeslaného od jejího nadřízeného.

Školení kybernetické bezpečnosti

22. 9. 2020 Základní školení kybernetické bezpečnosti je vhodné pro všechny, kteří chtějí zlepšit ochranu svých dat, zejména digitálních. E-Learningové školení je tak vhodné pro všechny zaměstnance v dané společnosti, bez rozdílu pracovního zařazení. Jeho cílem je seznámit běžného uživatele PC a dalších koncových zařízení, znalosti rizik napadení těchto zařízení, počítačových systémů, ztráty dat, základní techniky útočníků a obrany proti nim. Absolvent tohoto školení by měl po jeho splnění vědět, na co si dávat pozor z pohledu uživatele moderních komunikačních a informačních technologií. Jedná se také o vhodné doplňující E-Learningové školení Ochrana osobních údajů-GDPR.

Mobilní verze školení AUTO

22. 9. 2020 Tak jsme konečně doladili a nasadili mobilní verzi školení řidičů. Můžete nyní studovat pohodlně i na mobilních zařízeních jako jsou telefony či tablety.

Na hlavní se nebliká

22. 9. 2020 Pokud projíždím křižovatkou po hlavní silnici, znamení o změně směru jízdy nemusím dávat, i kdyby hlavní silnice vedla do oblouku. Hlavní silnice se vždy považuje za přímý směr. Naopak, kdybych z hlavní silnice sjížděl, jednalo by se o odbočování a použití směrovek by bylo povinné.

Na poslední chvíli

22. 9. 2020 Už jen pár dní zbývá do konce roku. I my finišujeme a obíháme poslední opozdilce, kteří ještě nestihli svou pravidlenou roční či půlroční kontrolu BOZP či PO. Jde o naše zákazníky, kteří si u nás objednali dokumentaci BOZP a PO.

Nečekejte až ...

22. 9. 2020 ... až vás někdo napálí a seznamte se s technikami počítačových pirátů.

Neškolíte? Uvidíte, že ...

22. 9. 2020 Dobře - nebudeme vás strašit. Ale že k pracovnímu úrazu může dojít, na to jistě přijdete sami. A v tuto chvíli je potřeba mít vše v pořádku a doložit, že jste udělali vše pro to, aby k úrazu nedošlo, a nebo se minimalizovaly jeho následky. A jak to dokážete? V prvé řadě je to řádné proškolení zaměstnanců.

Stanovisko HZS

22. 9. 2020 Stanovisko Ministerstva vnitra - generálního ředitelství Hasičského záchranného sboru České republiky k otázkám týkajících se plnění povinností na úseku požární ochrany v době nouzového stavu.