Načítání

Ing. Jan Plecháč
+420 603 233 980
info@bepor.eu

Aktuální informace o online školení

Stal se pracovní úraz

22. 9. 2020 Správný postup při vzniku a evidenci pracovního úrazu může mít značný vliv na následné prokazování odpovědnosti zaměstnavatele a tím i na výši odškodnění pracovního úrazu.

Školení BOZP - práce z domova - NOVĚ

22. 9. 2020 V dnešní době řada administrativních pracovníků pracuje z domova. Některé firmy dokonce řadu zaměstnanců nechají pracovat z domova již napořád. Zjistilo se, že to je daleko efektivnější a levnější. Zaměstnanci toho nezneužívají, bývají výkonnější, užijí si více času a vydělají si mnohdy i více peněz.

Školíme BOZP a PO - přidejte se

22. 9. 2020 Současná situace je pro všechny firmy náročná. V takovém informačním chaosu člověk leccos přehlédne. Následkem může být nepříjemné překvapení v podobě veřejnoprávních sankcí.

NOVĚ - faktury k vašim objednávkám v přehledu objednávek

22. 9. 2020 Podařilo se nám zařadit faktury k vašim objednávkám. Zobrazí se vám po přihlášení v sekci Přehled objednávek. Stačí klepnout na číslo objednávky a na další obrazovce najdete vpravo tlačítko Stáhnout fakturu.

Platíte převodem? ZRYCHLUJEME!

22. 9. 2020 Pokud na našem serveru zaplatíte objednaná školení bezpečnosti práce platební kartou, obdržíte přístup takřka obratem. Náš automat vše propojí, zašle vám přístupy a vystaví fakturu. Tu vám s malým zpožděním zašleme na kontaktní mail adresu (i zde připravujeme zrychlení a vylepšení).

Kontroly BOZP

22. 9. 2020 Začali se množit kontroly od Inspektorátu práce. Aha, řeknete si - už zase někdo straší. Nechceme strašit, zajimavé na tom je, že kontroly chodí např. do knihkupectví, které má 3 zaměstnance. Nebo do kavárny nebo květinářství. Vše u firem, které nemají ani zdaleka 25 zaměstnanců.

U plateb uvádějte VARIABILNÍ SYMBOL

6. 9. 2020 Náš server funguje naprosto automaticky. A to nejen při platbě kartou, kdy jsou ihned vygenerovány certifikační kódy a rozeslány pozvánky na školení. Také je okamžitě vystaven a zaslán daňový doklad k platbě.

Rozesíláte pozvánky na školení? Tak POZOR!

28. 5. 2019 Jsme rádi, když vám můžeme přinášet nové funkce na našem serveru. Proto se vás stále snažíme upozorňovat, jak je využívat. Mnozí z vás již zládnou zapsat uživatele k certifikačnímu kódu a poslat mu pozvánku.

Anglické verze školení

28. 5. 2019 Víte, že již více jak 5 let nabízíme anglickou verzi školení řidičů? A dokonce více jak půl roku již máme k dispozici také anglické verze pro BOZP a PO!