Načítání

Ing. Jan Plecháč
+420 603 233 980 info@bepor.eu

Aktuální informace o online školení

Platíte převodem? ZRYCHLUJEME!

22. 9. 2020 Pokud na našem serveru zaplatíte objednaná školení bezpečnosti práce platební kartou, obdržíte přístup takřka obratem. Náš automat vše propojí, zašle vám přístupy a vystaví fakturu. Tu vám s malým zpožděním zašleme na kontaktní mail adresu (i zde připravujeme zrychlení a vylepšení).

Kontroly BOZP

22. 9. 2020 Začali se množit kontroly od Inspektorátu práce. Aha, řeknete si - už zase někdo straší. Nechceme strašit, zajimavé na tom je, že kontroly chodí např. do knihkupectví, které má 3 zaměstnance. Nebo do kavárny nebo květinářství. Vše u firem, které nemají ani zdaleka 25 zaměstnanců.

U plateb uvádějte VARIABILNÍ SYMBOL

6. 9. 2020 Náš server funguje naprosto automaticky. A to nejen při platbě kartou, kdy jsou ihned vygenerovány certifikační kódy a rozeslány pozvánky na školení. Také je okamžitě vystaven a zaslán daňový doklad k platbě.

Rozesíláte pozvánky na školení? Tak POZOR!

28. 5. 2019 Jsme rádi, když vám můžeme přinášet nové funkce na našem serveru. Proto se vás stále snažíme upozorňovat, jak je využívat. Mnozí z vás již zládnou zapsat uživatele k certifikačnímu kódu a poslat mu pozvánku.

Anglické verze školení

28. 5. 2019 Víte, že již více jak 5 let nabízíme anglickou verzi školení řidičů? A dokonce více jak půl roku již máme k dispozici také anglické verze pro BOZP a PO!

Anglické verze již v objednávce

28. 5. 2019 Anglické verze školení se nyní nově dají objednat již i v objednávkovém procesu. A objevují se i v dalších přehledech typu Sledování termínů.

Požární bezpečnost - ať se vám to nestane

28. 1. 2019 S podobnými pochybeními se při kontrolách PO v provozovnách setkáváme neustále. Navíc se mnoho lidí domnívá, že je otravujeme, protože oni přece ví, jak to dělat nejlépe. Dobře čtěte a nebude věřit, co v hotelu zanedbali. Každý si uvědomte, že chybějící hasičák, otevřené požární dveře či zablokovaná úniková cesta může znamenat třeba právě ten Váš konec ...

Zadávejte zaměstnance do objednávky

4. 12. 2018 Připravili jsme pro vás zajímavou funkci. Nyní můžete na objednávce zapsat k volnému kódu zaměstnance, který má absolvovat školení. Přihlaste se do administrace a zvolte Přehled objednávek. Vyberte si objednávku s volnými kódy a klepněte vpravo na ikonku Detail objednávky. Zobrazí se seznam dostupných certifikačních kódu. Nyní je vpravo k dispozici ikonka pro editaci zaměstnance, odeslání kódu nebo vytištění duplikátu certifikátu.

Škola smyku je velmi důležitá

20. 11. 2018 Škola smyku je velmi důležitá, naučte se zvládat krizové situace s naprostým přehledem